Zwycięstwo w Gdańsku. Koniec Pierwszej Rundy

Zwycięstwo w Gdańsku. Koniec Pierwszej Rundy - Zdjęcie główne

SportZwycięstwo w Gdańsku. Koniec Pierwszej Rundy

Jeden punkt w tabeli dzielił nas od awansu do II rundy do silniejszej grupy, walczącej o awans do I Ligi Piłki Siatkowej. Jednak dzięki wczorajszej, wyjazdowej wygranej 0:3 (27:29, 19:25, 23:25) ze Stoczniowcem Gdańsk nasza drużyna do rozgrywek o utrzymanie się rozpocznie z dziewięcioma punktami na koncie. MVP spotkania został Wiktor Musiał.

[Aktualizacja 2014.01.20]
Polski Związek Piłki Siatkowej opublikował terminarz II Rundy!

I set:

Początek seta zdecydowanie dla gospodarzy. Następnie Huragan podrywa się do boju i wyrównuje oraz przejmuje inicjatywę w końcówce seta 22:24. Niestety kilka prostych błędów i goście doprowadzają do gry na przewagi. Nerwowa końcówka zdecydowanie na korzyść międzyrzeczan i mamy dobre wieści z Gdańska 0:1 prowadzimy w setach!

II set:

Nasz Klub kibica rządzi na hali - mało kibiców Stoczniowca. W drugim secie prowadzimy 4:9 z Gdańskiem! Od początku nasz Huragan prowadzi w drugim secie dwu i trzypunktowa przewaga. Stoczniowiec podrywa się w końcówce, ale nie daje rady i opada z sił. Bardzo dobry serwis prezentuje Bartosz Jesień, a goście ciężko odbierają zagrywkę z której możemy wyprowadzić kontratak. To nasz kapitan Tomasz Nowacki wykorzystuje piłkę przechodzącą i wbija gwoździa w trzeci metr 19:25 dla Międzyrzeca Podlaskiego i 0:2 w setach!

III set:

Bardzo podobny przebieg trzeciego seta jak drugiego. Cały czas prowadziliśmy trzypunktową przewagą a gospodarze próbowali nas dogonić w końcówce partii. Zabrakło im atutów w grze.

Skład KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski: Paweł Łęgowski, Tomasz Nowacki, Wiktor Musiał, Rafał Ostapowicz, Bartosz Jesień, Jacek Wieczorek, Jakub Sadowski, Rafał Rybak, Patryk Sobieszczak. Sylwester Kasjaniuk, Karol Kondraciuk, Łukasz Wasąg.
Nieobecny: Konrad Małek
Trener: Marcin Śliwa