Wicemistrzynie

Wicemistrzynie - Zdjęcie główne

SportW Konstantynowie został rozegrany finał powiatu bialskiego w koszykówce dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podopieczne Andrzeja Kobyłki z ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim wywalczyły drugie miejsce.

Maria Bajan i spółka w półfinale nie dały szans zespołowi Publicznego Gimnazjum nr 1 w Piszczacu, triumfując 30:5. W drugim starciu gospodynie rozbiły 80:6 gimnazjalistki w Łomazach. Trzecie miejsce zajęły piszczaczanki, dzięki zwycięstwu 27:10 z ekipą z Łomaz.

Najważniejsze starcie dnia okazało się szczęśliwe dla miejscowych. Konstantynowianki wygrały 58:29 z naszymi dziewczętami i zdobyły mistrzostwo powiatu, puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do finału rejonowego.

Reprezentacja ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim grała w składzie: Gabriela Szczypińska, Maria Bajan, Marta Korolczuk, Julia Markuszewska, Katarzyna Paszko, Julia Hukaluk, Klaudia Jedynak, Anna Matysewicz, Katarzyna Sawczuk. Opiekun: Andrzej Kobyłka