Trójka I z awansem (ZDJĘCIA)

Trójka I z awansem (ZDJĘCIA) - Zdjęcie główne

SportDwie drużyny z Międzyrzeca Podlaskiego walczyły w II turnieju o mistrzostwo województwa lubelskiego w piłce siatkowej w kategorii młodziczek.

Nasze dziewczęta były gospodyniami zmagań. Pierwsza ekipa zajęła dziewiąte miejsce i awansowała do wyższej ligi, zaś drugi skład złożony z młodszych siatkarek uplasował się na jedenastej pozycji i pozostał w III lidze.

W meczach eliminacyjnych Trójka I pokonała 2:0 Olimp Opole Lubelskie oraz 2:0 MKS Kraśnik. Drugi skład uległ 0:2 TPS-owi II Lublin i 0:2 MKS-owi I Kraśnik. W półfinale o miejsca 9-12 Trójka I ograła 2:0 (25:11, 25:20) Trójkę II. Mecz o dziewiątą pozycję to zwycięstwo naszych 2:0 z TPS-em II Lublin. Trójka II triumfowała w boju o jedenastą pozycję 2:0 z Olimpem Opole Lubelskie.