Technikum z awansem (FOTOGALERIA)

Technikum z awansem (FOTOGALERIA) - Zdjęcie główne

SportZawodnicy Agnieszki Czerniak wywalczyli mistrzostwo powiatu w siatkówce chłopców. W nagrodę otrzymali puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awansowali do finału rejonowego, który 7 marca odbędzie się w hali IV LO w Białej Podlaskiej.

Siatkarze ZST w Międzyrzecu Podlaskim w finale spotkali się z kolegami z ZSE i triumfowali 2:0 (25:22, 25:18). Najniższe miejsce na podium wywalczyli licealiści z Międzyrzeca, dzięki triumfowi 2:0 (25:20, 25:19) nad licealistami z Wisznic.

MECZE GRUPOWE

ZST Międzyrzec - ZS Małaszewicze 2:0 (25:11, 25:16)

ZSE Międzyrzec - LO Wisznice 2:0 (25:20, 25:20)

ZS Małaszewicze - LO Międzyrzec 0:2 (13:25, 17:25)

ZST Międzyrzec - LO Międzyrzec 2:1 (25:17, 16:25, 15:13)

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna chłopców z Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim oraz wywalczyła awans do rejonu w składzie: Paweł Grochowski, Sebastian Hryciuk, Mikołaj Jabłoński, Kacper Karpowicz, Michał Korniluk, Kacper Leszczuk, Eryk Małachwiejczyk, Mateusz Ossowski, Hubert Semeniuk. Opiekun: Agnieszka Czerniak