Szóste miejsce Trójki

Szóste miejsce Trójki - Zdjęcie główne

SportMłodzicy Międzyrzeckiej Trójki rozpoczęli walkę w mistrzostwach województwa lubelskiego w piłce siatkowej.

Podopieczni Mariana Mikołajczuka w Chełmie wywalczyli szóste miejsce. Pierwszego dnia ulegli 0:2 TPS-owi Lublin oraz Avii Świdnik, a wygrali 2:0 ze Skałką II Annopol. W niedzielę międzyrzeczanie w turnieju o miejsca 5-8 pokonali 2:1 Serbinów II Biała Podlaska, a w starciu o szóstą pozycję ulegli 0:2 pierwszej ekipie Skałki.

Wyróżnionym zawodnikiem z Międzyrzeca Podlaskiego okazał się rozgrywający Sebastian Olszewski. Kolejny turniej odbędzie się 16 i 17 listopada w Kraśniku.

Zespół z Międzyrzeca Podlaskiego grał w składzie: Jakub Romaniuk, Sebastian Olszewski, Maciej Woliński, Szymon Tomczak, Dominik Jakubowicz, Oliwier Nowik, Michał Milewski, Bartłomiej Chilicki, Samuel Kot, Kacper Roszkowski, Gabriel Wieczorek, Maciej Kiereczyński, Kacper Sadłoń. Trener: Marian Mikołajczuk.