Nie tak miało być

Nie tak miało być - Zdjęcie główne

SportCzwartą porażkę z rzędu ponieśli siatkarze Huraganu. Z kolei IFLO Zakład Karny zdołał tylko urwać jeden set w starciu z Legią w Warszawie.

Ciąg dalszy problemów międzyrzeczan. Gracze Marcina Śliwy nie mogą wskoczyć na zwycięską ścieżkę. Wprawdzie prowadzili z Lesanem Halinów, jednak w dwóch kolejnych setach byli słabsi. Zdołali doprowadzić do tie-breaka, lecz w decydującej rozgrywce nie mieli argumentów, by pokonać rywali z okolic Warszawy, którzy wzięli rewanż za przegraną przed własną publicznością w pierwszej serii gier.

Bialczanie przegrali w stolicy.

Popełniliśmy zbyt dużo błędów własnych. Później wyglądało to dużo lepiej, co skutkowało wygraną w trzeciej partii i wynikiem 20:20 w czwartej odsłonie. Cały czas czegoś nam brakuje. Naprawdę wyglądamy dużo lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu. To już kolejny mecz, w którym powinniśmy powalczyć o punkty. Boli, że gramy jak równy z równym, jednak nie potrafimy tego dociągnąć

- mówi Grzegorz Piszcz, asystent Piotra Pierzchalskiego.

Huragan Międzyrzec Podl. - Lesan Halinów 2:3 (25:18, 21:25, 19:25, 25:23, 7:15)

Huragan: Wasąg, Brzostek, Kasjaniuk, Ostapowicz, Toma, Jesień, Kowalczyk (libero) oraz Durbajłło, Kusznieruk, Kołodziej.

Legia Warszawa - IFLO Zakład Karny Biała Podl. 3:1 (25:17, 25:19, 22:25, 25:21)

IFLO: Sobieraj, Łęgowski, Sobieszczak, Pawlikowski, Jakóbczuk, Malczewski, Bielecki (libero) oraz Celejewski, Jankuniec, Olichwirowicz, Kodrzycki.