Mamy mistrzów i brąz

Mamy mistrzów i brąz - Zdjęcie główne

SportUczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim znakomicie zaprezentowali się w Finale Wojewódzkim Szkół Podstawowych w indywidualnym i sztafetowym pływaniu dziewcząt i chłopców.

Na pływalni olimpijskiej w Lublinie po wygraniu finałów rejonowych podopieczni Wojciecha Lubańskiego i Patrycji Karwowskiej wybrali się do stolicy województwa z nadziejami na wysokie miejsce. Wyniki przeszły wszelkie oczekiwania i sztafety 8 x 25m stylem dowolnym zaprezentowały się rewelacyjnie. Międzyrzeczanie po bardzo zaciętej walce zwyciężyli w kategorii chłopców. Dziewczęta zaś stanęły na trzecim stopniu podium.

W wyścigach indywidualnych bezkonkurencyjna okazała się Wiktoria Karwowska, która wygrała na dystansie 50 m st. grzbietowym z czasem 33,36 s. Pozostałe miejsca w wyścigach indywidualnych: Magdalena Olesiejuk - 7 miejsce 50 m st. klas. - 41,70 s, Maciej Lubański - 8 miejsce 50 m st. klas. - 42,59 s, Cezary Czopiński - 11 miejsce 50 m st. dow. s, Sandra Woch - 15 miejsce 50 m st. dow.