LIVE! Huraganowe derby z Wołominem. Sparing siatkarzy

LIVE! Huraganowe derby z Wołominem. Sparing siatkarzy - Zdjęcie główne

SportLIVE! Huraganowe derby z Wołominem. Sparing siatkarzy

Dziś siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski grają mecz sparingowy z Huraganem Wołomin w ramach przygotowań do rundy zasadniczej drugiej ligi, która rozpocznie się już 28 września wyjazdowym spotkaniem z KS Wicher Wilkasy. Trener dziś ma okazję do eksperymentowania w składzie. W kadrze meczowej nie ma Wiktora Musiała i niedoszłego naszego libero Patryka Sadleja, którego zastąpił Konrad Małek.

Pierwszy set kończy się wynikiem 20:25 dla naszej drużyny. Skład: Nowacki, Sobieszczak, Jesień, Wieczorek, Legowski, Ostapowicz, Sadowski (L)

Drugi set korzystny dla rywali - 25:16. Skład: Wasąg, Sobieszczak, Kondraciuk, Legowski, Ostapowicz, Wieczorek, Małek (L)

Trzeci ciekawy set - 23:25 dla Międzyrzeca! Skład: Nowacki, Sobieszczak, Rybak, Kasjaniuk, Kondraciuk, Jesień, Sadowski (L).

Czwarty set - 18:25! Skład: Wasąg, Sobieszczak, Jesień Wieczorek, Rybak, Kasjaniuk i Małek/Sadowski (L - na zmianę)

Mecz kończy się wynikiem 1:3. Zwycięstwo naszego zespołu. Po więcej zapraszamy już jutro!