Kadetki z kompletem punktów po meczu z MKS Opole Lubelskie

Kadetki z kompletem punktów po meczu z MKS Opole Lubelskie - Zdjęcie główne

SportKadetki z kompletem punktów po meczu z MKS Opole Lubelskie

Międzyrzecka drużyna kadetek w minioną sobotę zdobyła na własnej hali 2 punkty w tabeli Mistrzostw Województwa Lubelskiego Kadetek. UKS Międzyrzecka Trójka nie oddała rywalkom ani jednego seta.

Na boisku mogliśmy oglądać drużynę gospodarzy w składzie: Natalia Czeczko - kapitan, Iga Kryńska, Aleksandra Chwedoruk, Dominika Rynn, Izabela Czumer, Weronika Hryć, Aleksandra Sawczuk, Małgorzata Buczak, Dominika Sidorczuk, Beata Lesiuk, Anita Celińska, Natalia Pawłowska (trener: Alicja Bernat).
Pierwszy set był dosyć wyrównany, drużyny grały niemalże punkt za punkt. Międzyrzeczankom udaje się odskoczyć o 3 punkty przy stanie 11:8. Kilka prostych błędów powoduje, że rywalki doganiają je i od 18:18 gra znowu toczy się punkt za punkt. Set kończy się wynikiem 25:23.

Drugi set był szybki i przyjemny dla naszego zespołu. W mgnieniu oka drużyna Trójki wypracowuje sobie 10-punktową przewagę nad Opolankami (19:9) i utrzymuje ją do samego końca. Roztargnienie w drużynie przeciwniczek nie odpuszcza do końca meczu. Dziewczyny z MKS Opole Lubelskie tracą punkty i oddają nam seta prawie za darmo, zdobywając tylko 10 punktów podczas tej partii (25:10).

Ostatni set rozpoczyna się od siedmiopunktowej przewagi międzyrzeckich kadetek (7:0). Rywalki próbują je gonić, jednak nasze dziewczyny cały czas trzymają przeciwniczki na dystans. Wynik kształtuje się 7:1, 9:3,14:5, 20:13 – ostatnie 5 serwisów z naszej strony i Opolanki nie wywożą z Międzyrzeca ani jednego punktu. Trzeci set kończy się stanem punktów 25:13.
MVP meczu zostaje rozgrywająca Trójki - Natalia Czeczko (10). Trzy wygrane sety podczas sobotniego meczu lokują naszą drużynę na 2 miejscu w tabeli:

Kolejny mecz kadetki rozegrają w najbliższą sobotę (30.11) z drużyną UKS Sobieski 46 Lublin. Spotkanie odbędzie się na hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej 2, o godz. 11.00. Wstęp na mecz jest bezpłatny, więc każdy ma szansę obejrzeć spotkanie i dopingować lokalne siatkarki.