I Turniej w Petanque - zaDZIAŁOsię vol.2

I Turniej w Petanque - zaDZIAŁOsię vol.2 - Zdjęcie główne

SportI Turniej w Petanque - zaDZIAŁOsię vol.2

Po raz pierwszy w historii Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim, przy Stoku Narciarskim odbył się Towarzyski Turniej w Petanque - gier w kule. Jak na pierwszy raz impreza cieszyła się sporym zainteresowanie, bowiem wzięło udział aż sześć drużyn.

W zaciętej rywalizacji grupowej niepokonaną okazała się starsza z sióstr Katarzyna Oksiejuk tuż za nią uplasowała się młodsza o osiem lat Patrycja. Trzecie miejsce wywalczyła Adrianna Turska, dalsze lokaty zajęły Monika Sójka, Alicja Więckowska oraz "rodzynek turnieju" Wojciech Więckowski.

Puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju wręczył dyrektor MOSiR Arkadiusz Myszka zapewniając, iż następny turniej odbędzie się już za tydzień, 31 sierpnia na zakończenie wakacji równocześnie z biegiem Międzyrzeckich Jeziorek. Serdecznie zapraszamy! Start o godzinie 1200.