Hutnik zmieciony Huraganem

Hutnik zmieciony Huraganem - Zdjęcie główne

SportHutnik zmieciony Huraganem

W niedzielnym spotkaniu międzyrzecki Huragan na własnym boisku podejmował Hutnika Hutę Dąbrowa. Goście po otrzymaniu najniższego, możliwego wymiaru kary, wyjechali z Międzyrzeca z przegraną 6:1, a Huragan powiększył swój bilans punktowy o kolejne trzy oczka.

Od samego początku widać było wyraźną przewagę gospodarzy. Konstruowali oni akcje, w których brakowało jedynie szczęścia, aby umieścić piłkę w siatce przyjezdnych. W 14 minucie po błędzie ustawienia, Huragan stracił bramkę. 12 minut później doszło do wyrównania. Zaniewicz po podaniu Rostka przerzucił piłkę nad bramkarzem, a ta trafiła do siatki gości. Międzyrzeccy zawodnicy mieli jeszcze wiele okazji na podwyższenie wyniku przed przerwą. worek z bramkami rozwiązał Antoniuk strzelając z woleja po asyście Starzyńskiego w 44 minucie spotkania. Starzyński obsłużył przed przerwą jeszcze Kieruczenkę, który strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w siatce minutę później. Jeszcze jedną bramkę w wykonaniu gospodarzy obejrzeliśmy przed przerwą. Strzelcem bramki w 46 minucie był Rostek, a asystował Golec.

Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy, Huragan niesiony serią strzałów z pierwszej części spotkania, po raz kolejny notuje na swoim koncie piątą już bramkę. Korniluk po podaniu Rostka umieścił piłkę przy samym słupku i gospodarze zapisali sobie już piątą bramkę na koncie. 50 minuta i znów bramka dla Huraganu. Tym razem egzekucji dokonał Puścian po wrzutce Zaniewicza z połowy boiska. Międzyrzeccy zawodnicy wypracowywali sobie jeszcze kilka dogodnych okazji na trafienie bramki, lecz brakowało szczęścia. Goście starali się również pomniejszyć stratę bramek, ale ta sztuka im się nie udała. Takim sposobem Huragan wypracował sobie kolejne 3 punkty ligowe i umocnił się na pozycji lidera.

Huragan Międzyrzec – Hutnik Huta Dąbrowa 6:1 (4:1)

Bramki dla Huraganu: J. Zaniewicz 26, Antoniuk 44, Kieruczenko 45, Rostek 45+3, Korniluk 47, Puścian 50

Skład KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski: Nowak (80’ Saczuk) – Starzyński, Tusz, M. Łobejko (46 Zdunek), Antoniuk (80 Lecyk), Kieruczenko, J. Zaniewicz, Puścian (68 Wierzejski), Golec, Rostek.