Huragan pewnie pokonuje "Wojskowych"

Autor: | Zdjęcie: Anna Węgrzyniak

Huragan pewnie pokonuje "Wojskowych" - Zdjęcie główne

SportW sobotę, 25 października o godzinie 1800 na hali ZPO nr3 KS MOSiR Huragan podejmował drużynę MKS MDK Legia Warszawa. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:0 (25:17, 25:20, 25:17).

W sobotę, 25 października została rozegrana 5. kolejka II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Spotkanie pomiędzy Międzyrzeckimi siatkarzami, a  MKS MDK Legia Warszawa rozpoczęło się o godzinie 1800 na hali ZPO nr3. W rozegranym meczu siatkarze Michała Rybaka wysoko przegrywali każdy set. Pierwszy zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy - 25:17, natomiast w secie drugim "Wojskowi" zdołali ugrać zaledwie 3 punkty więcej. Set trzeci zakończył się takim samym wynikiem jak pierwszy - 25:17. MKS MDK Legia Warszawa nie ma powodów do radości gdyż ich bilans nie jest imponujący. Po 5. kolejkach siatkarze zdołali wygrać jedynie w 4. kolejce pokonując na własnym parkiecie z AZS UWM II Olsztyn 3:1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:21), natomiast cztery pozostałe mecze przegrali.KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski zdecydowanie lepiej radzi sobie w II Lidze. Po kolejnym, pewnym zwycięstwie siatkarze Marcina Śliwy z 10 punktami zajmują 4 miejsce w grupie tracąc do lidera tylko 2 punkty.

W 5. kolejce obeszło się bez niespodzianek - drużyny zajmujące wyższe miejsce w tabeli wygrały swoje spotkania. Jedynie MUKS Huragan Wołomin - aktualny lider w grupie 4 - nie mógł przypisać sobie żadnych punktów, gdyż w tej kolejce pauzował.

Następna kolejka zostanie rozegrana 8 listopada. Wówczas siatkarze Huraganu udadzą się do Warszawy na mecz z MOS Wola Warszawa. Na własnym parkiecie siatkarze Marcina Śliwy pojawia się dopiero 15 listopada i zmierzą się z SKS Hajnówką.

Osoby które przegapiły ostatni mecz naszych siatkarzy, mogą obejrzeć trzy sety dzięki Markowi: