Huragan nadal niepokonany!

Huragan nadal niepokonany! - Zdjęcie główne

SportW niedzielę o godzinie 1400 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Saczuka została rozegrana 9. kolejka Bialskopodlaskiej Ligi Okręgowej. Wówczas z międzyrzeckim Huraganem zmierzyła się drużyna Pawła Oponowicza - Granicy Terespol.

W niedzielę na Stadionie Miejskim przy ulicy Pszennej 3 Międzyrzecki Huragan podejmował Granicę Terespol. Gospodarze już w 12 minucie po strzale Krystiana Kociszewskiego objęli prowadzenie. Dziesięć minut później, po strzale Daniela Rostka, padła bramka samobójcza dzięki czemu piłkarze Huraganu zeszli na przerwę prowadząc 2:0. Po 10 minutach od gwizdka rozpoczynającego drugą połowę, padła kolejna bramka dla gospodarzy. Również i tym razem bramkarza Granicy Terespol został pokonany przez Krystiana Kociszewski. Parę minut później sędzia Gołębiowski podyktował 11-stkę dla Huraganu. Jednak golkiper gości - Patryk Tryczyk - zdołał obronić strzał Jakuba Skrodziuka i Huragan nadal prowadził 3:0. W 68 minucie bramkę kontaktował dla piłkarzy Terespola zdobył Paweł Oponowicz, jednak 7 minut później kolejną asystę zaliczył Alan Olszewski, który dośrodkował piłkę, a Stanisław Pachulec ustalił wynik spotkania na 4:1.

Po 9. kolejkach Huragan jest jedynym zespołem w grupie, który nie zanotował żadnej porażki w aktualnym sezonie! Dzięki bilansowi: 8 wygranych meczy i 1 remis, Huragan z 25 punktami prowadzi w Bialskopodlaskiej Lidze Okręgowej. Na drugim miejscu z 22 punktami znajdują się ŁKS Łazy, natomiast na trzecim Lutnia Piszczac - 19 punktów.