Huragan nad Mławą!

Huragan nad Mławą! - Zdjęcie główne

SportHuragan nad Mławą!

7 grudnia br. nasi międzyrzeccy siatkarze pokazali kto rządzi na boisku. Bez większych problemów pokonali KS Zawkrze Mławę 3:0! Wszyscy szliśmy na mecz z przekonaniem, że właśnie taki będzie wynik. Nasi siatkarze po raz kolejny nas nie zawiedli.

Po 12 kolejce sezonu 2013/2014 II ligi mężczyzn, nasza drużyna KS MOSiR Huragan Międzyrzec jest na 6 miejscu w klasyfikacji ogólnej. Ostatni mecz jaki rozegrali w międzyrzeckiej hali z KS Zawkrze Mławą 7 grudnia 2013 roku, był nie lada widowiskiem dla fanów siatkówki. Nasi wspaniali siatkarze pokazali bardzo dobrą techniczną grę, wygrywając 3:0.

Pierwszy i drugi set międzyrzeczanie wygrali bez większych problemów (25:19;25:22).  Pokazali rywalom, że to właśnie oni rządzą na boisku. W trzecim secie w naszą grę wkradło się zbyt duże rozluźnienie. W pewnym momencie przegrywaliśmy nawet 13:10. Cały set rozegrany był punk za punkt, ale w ostateczności wygraliśmy 27:25.

Aktualna tabela rozgrywek sezonu 2013/2014 II ligi mężczyzn:

Skład Huraganu: Tomasz Nowacki, Sylwester Kasjaniuk, Wiktor Musiał, Rafał Ostapowicz, Bartosz Jesień, Jacek Wieczorek, Jakub Sadowski, Karol Kondraciuk. Trener: Marcin Śliwa

Gratulujemy naszym siatkarzom i już teraz zapraszamy na kolejny mecz z AZS UWM II Olsztyn już w najbliższą środę: