Druga porażka piłkarzy Huraganu

Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Kokoszkiewicz

Druga porażka piłkarzy Huraganu - Zdjęcie główne

SportDruga porażka piłkarzy Huraganu

W spotkaniu 12 kolejki Bialskopodlaskiej Ligi Okręgowej Huragan na wyjeździe przegrał z Niwą Łomazy 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Grzegorz Polubiec oraz Piotr Maksymiuk. Honorowego gola dla Huraganu w doliczonym czasie gry zdobył Damian Zdunek. Taka sytuacja, że KS MOSiR Huragan traci do lidera już 6 punktów.

Od początku meczu inicjatywę próbowali przejąć piłkarze Huraganu. Niestety w 11 minucie wynik otworzył piłkarz z Łomaz który pokonał bramkarza gości - Michała Nowaka. Po tej bramce gospodarze cofnęli się, a piłkarze Huraganu próbowali doprowadzić do wyrównania. Niestety słaba skuteczność pod bramką przeciwnika sprawiała, że ataki ciągle były zatrzymywane przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.
W drugiej połowie piłkarze Huraganu wyszli z jeszcze większym zaangażowaniem i chęcią wygrania tego meczu. Okazji było coraz więcej lecz tak samo jak w pierwszej połowie - pomimo strzałów w światło bramki, piłka nie lądowała w siatce. Wynik nie ulegał zmianie, aż do 84 minuty. Wtedy Rafał Kozakiewicz mijał zawodników Huraganu niczym tyczki treningowe, następnie precyzyjnie wyłożył piłkę Piotrkowi Maksymiukowi który dopełnił formalności. W 94 minucie Kamil Korniluk podał do Damiana Zdunka, który zdobył honorową bramkę dla Huraganu. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie, po którym nasza drużyna wraca do Międzyrzeca bez punktów.

Trzeba było przyznać, że to piłkarze Niwy Łomazy od pierwszych minut byli bardziej zaangażowani, nie odpuszczali i walczyli o piłkę do końca. Miejmy nadzieję, że w 25 kolejce na swoim boisku piłkarze Huraganu odegrają się za ten niedzielny mecz i pewnie wygrają z rywalami. Natomiast najbliższy mecz w lidze - ostatni w tej rundzie - piłkarze Huraganu rozegrają w niedzielę, 10 listopada z ŁKS Łazy. Drużyna ta aktualnie z 21 punktami zajmuje 5 miejsce w tabeli. Huragan z jednym punktem więcej znajduje się na 4 miejscu i do lidera traci już 6 punktów. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na które już teraz serdecznie zapraszamy!

Bramki: 1:0 Grzegorz Polubiec (11), 2:0 Piotr Maksymiuk (84), 2:1 Damian Zdunek (90+4)

Żółte kartki dla Huraganu: Sebastian Mazur, Dominik Marczuk, Kamil Korniluk, Daniel Rostek.

Skład KS MOSiR Huragan: Michał Nowak - Łukasz Bartoszuk, Dominik Marczuk, Łukasz Węgrzyniak, Kamil Korniluk - Kamil Bogucki, Daniel Rostek (Karol Golec), Damian Zdunek, Hubert Łukanowski - Łukasz Kowalczyk, Sebastian Mazur (Arkadiusz Rostek).