Dobre przetarcie

Dobre przetarcie - Zdjęcie główne

SportZ udziałem 10 zespołów odbył się halowy turniej TOP CUP (rocznik 2007 i mł.). Przedostatnią pozycję zajęli młodzi gracze Huraganu.

Międzyrzeczanie zajęli w grupie ostatnie miejsce, strzelając i tracąc po cztery gole. W meczu o dziewiątą pozycję zmierzyli się z Orlętami Radzyń Podlaski. Podopieczni Zbigniewa Wasąga i Artura Moczulskiego triumfowali 2:0. Mistrzostwo zdobyła Pogoń Siedlce, która w finale po rzutach karnych okazała się lepsza od AP TOP-54 Biała Podlaska.

Huragan Międzyrzec Podlaski: Jakub Pawłowski, Hubert Giergun, Michał Statkiewicz, Oliwier Fitulski, Bartłomiej Suśniak, Maciej Kiryluk, Dominik Baj, Stanisław Karwowski, Krzysztof Krasuski, Maksymilian Wójcik. Trenerzy: Zbigniew Wasąg i Artur Moczulski