"Chłopy" walili w przód i był smród

"Chłopy" walili w przód i był smród - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze z Międzyrzeca Podlaskiego ulegli 0:4 Startowi Krasnystaw. Została przerwana fantastyczna passa ekipy Damiana Panka.

Huragan po raz ostatni musiał uznać wyższość rywali 18 września 2021 roku. Wówczas nasi przegrali 1:7 z Górnikiem II Łęczna. Od tego momentu zaczęły się spotkania bez porażki. W sumie aż 23 boje. Wszystko skończyło się w minioną niedzielę.

Jego zespół do przerwy przegrywał różnicą dwóch goli. Pierwsze trafienie padło po wrzucie z autu i uderzeniu z ośmiu metrów jednego z rywali. Miejscowi podwyższyli po rzucie wolnym i uderzeniu w okienko. Kolejny gol to nieporozumienie Antona Alfimova i Alana Olszewskiego. Przeciwnik trafił do pustej bramki. Czwarta bramka padła po zamieszaniu podbramkowym, strzale w słupek, dwóch dobitkach. Za kolejnym razem futbolówka znalazła swoje miejsce w siatce.