Awans piłkarzy do III Rundy! 5:1 z Victorią Parczew

Awans piłkarzy do III Rundy! 5:1 z Victorią Parczew - Zdjęcie główne

SportAwans piłkarzy do III Rundy! 5:1 z Victorią Parczew

W drugim meczu Okręgowego Pucharu Polski Międzyrzecki Huragan nie dał szans Victorii Parczew i wygrał na swoim boisku 5:1. Była to druga, tak pewna wygrana naszych piłkarzy w tegorocznym Pucharze Polski. Przypominamy, że w niedzielę, w pierwszej rundzie Huragan pokonał Unię Żabików 7:0.

Pierwsza połowa przebiegała spokojnie. Gospodarze próbowali strzelić bramkę jako pierwsi, lecz brakowało szczęścia w końcowej fazie akcji. Wszystko zaczęło się w 38 minucie, gdzie akcja ruszyła od Daniela Rostka który zagrał do Łukasza Węgrzyniaka,  a ten podając do Adama Osieja otworzył wynik spotkania. I tak po pierwszej połowie Huragan wygrywał przy ul. Pszennej 1:0.

Druga połowa zaczęła się wyrównanie, gospodarze jak i goście próbowali stworzyć groźne sytuacje bramkowe. Świetną okazję w 63 minucie na wyrównanie mieli piłkarze Victorii Parczew, lecz nie wykorzystali rożnego i z kontratakiem wyszedł Huragan. Goście nie zdążyli wrócić na własną połowę więc Radosław Puścian wykorzystał sytuację i wpisał się na listę strzelców. Wtedy zaczęło się prawdziwe strzelanie - pięć minut po kontrze Damian Osiej został faulowany w polu karnym i sędzia podyktował 11-stkę. Kamil Bogucki pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki i było już 3:0 dla Huraganu. Minęło 5 minut i ponownie sędzia podyktował rzut karny, lecz tym razem dla gości. Michał Nowak miał już piłkę na palcach lecz nie zdołał jej wyciągnąć i piłkarze Victorii trafili bramkę kontaktową. Po 3 minutach ponownie Kamil Bogucki wpakował piłkę do siatki i tak było już 4:1 dla Huraganu. W końcówce meczu wynik na 5:1 podwyższył Arkadiusz Rostek i Huragan w pewny sposób awansował do dalszej fazy rozgrywek w Okręgowym Pucharze Polski.

Skład Huraganu: Nowak (81’ Paszko) - Węgrzyniak, Lecyk (70’ Mazur), Łobejko, Olszewski, Bartoszuk (70’ Kwaśniewski), D. Rostek (85’ Golec), J. Zaniewicz (85’ A. Rostek), Puścian, Osiej (70’ Urbaniuk), Bogucki