Reklama

Reklama

Modernizacja stacji uzdatniana wody w Rogoźnicy zakończona

Opublikowano: pt, 21 maj 2021 11:20
Autor:

Modernizacja stacji uzdatniana wody w Rogoźnicy zakończona - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiegły końca prace nad modernizacją stacji uzdatniania wody w Rogoźnicy. Budynek został wyposażony w nowoczesne technologie i systemy sterowania.

Reklama

Zrealizowana została przebudowa i rozbudowa budynku technologicznego o pomieszczenie na agregat prądotwórczy. Wykonane zostały instalacje elektryczne stacji uzdatniania wody (szafa zasilająca wraz z nowymi instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi, oświetlenie terenu, itp.), instalacja fotowoltaiczna na potrzeby SUW o mocy 38,7 kWp. Zmodernizowane zostały studnie nr 1 i 2 oraz zbiornik retencyjny. Budynek posiada pełną automatykę opartą o programowalny sterownik PLC oraz monitoring stacji z transmisją danych.

Roboty budowlane związane z budową ujęcia wody i stacji uzdatniania wody zostały zrealizowane ramach projektu pn. „Przebudowa stacji uzdatniania wody w Rogoźnicy” Wartość projektu ogółem wyniosła: 2, 12 mln zł, z czego 85% kosztów sfinansowano ze środków EFRR w wysokości 1,4 mln zł

 

WIĘCEJ INFORMACJI Z MIĘDZYRZECA ZNAJDZIESZ TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.