Reklama

Reklama

Będą warsztaty muzyki tradycyjnej oraz koncerty

Opublikowano: pon, 24 maj 2021 05:42
Autor:

Będą warsztaty muzyki tradycyjnej oraz koncerty - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Międzyrzecki Gminny Ośrodek Kultury otrzymał 13 tys zł dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury na realizacje projektu "Potańcówka na dechach"

Reklama

Celem strategicznym programu dotacyjnego Kultura – Interwencje jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze, a także upamiętniania polskiego dziedzictwa historycznego na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym. Program adresowany jest do samorządowych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich, kościołów i związków wyznaniowych oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

WIĘCEJ INFORMACJI Z MIĘDZYRZECA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zrealizuje "Potańcówkę na dechach" dzięki dofinansowaniu w ramach programu. Odbędą się bezpłatne warsztaty muzyki tradycyjnej i tańców tradycyjnych Południowego Podlasia, oraz koncerty i spotkania z muzykami ludowymi Podlasia i Polesia Lubelskiego.
 
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.