Trzy gole w cztery minuty. Grom lepszy od Młodzieżówki w derbach powiatu radzyńskiego [Zobacz zdjęcia]

Sport Podopieczni Edmunda Koperwasa ograli Młodzieżówkę Radzyń Podlaski 5:1.

5:1 dla Gromu w starciu z Młodzieżówką

Wynik w 14. minucie strzałem z dystansu otworzył Łukasz Samociuk. Dwie minuty później podwyższył Dominik Rycaj. W 18. minucie gola kontaktowego zdobył Bartosz Drygiel. 5 minut przed końcem pierwszej połowy z rzutu karnego trafił Mariusz Lecyk. W 50. minucie Lecyk drugi raz pokonał Norberta Łukaszuka, a 8 minut później wynik spotkania ustalił Bartłomiej Siudaj.

Po 12. kolejkach w lidze Grom zajmuje fotel lidera, Młodzieżówka - 13. miejsce.

W następnej kolejce Grom podejmie  na wyjeździe Az-Bud Komarówkę Podlaską, a Młodzieżówka pojedzie do Wisznic na starcie z Tytanem. Oba mecze odbędą się 6 listopada o godzinie 13:00.

Artykuł pochodzi z portalu radzyn.24wspolnota.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.