"Trójka" z awansem

"Trójka" z awansem - Zdjęcie główne

SportCztery drużyny wzięły udział w finale powiatu w siatkówce dziewcząt zespołów czteroosobowych w Igrzyskach Dzieci. Wygrały gospodynie.

Podopieczne Wojciecha Więckowskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim nie miały żadnych problemów z pokonaniem rywalek. Dość powiedzieć, że w półfinale straciły zaledwie osiem punktów (25:2, 25:6) w starciu z reprezentacją Kodnia. W drugim spotkaniu o wejście do finału ekipa z Rokitna ograła 2:1 (9:25, 25:23, 15:12) z zespołem z Wisznic.

Najważniejsze starcie dnia to wygrana międzyrzeczanek 2:0 (25:6, 25:7) z rokitniankami. Trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja Wisznic 2:0 (25:14, 25:10) z zespołem z Kodnia.

Mistrzynie powiatu otrzymały puchar ufundowany przez starostę bialskiego oraz wywalczyły awans do zawodów rejonowych, które 13 marca odbędą się w Białej Podlaskiej.