Siatkarze Huraganu wiceliderami grupy!

Siatkarze Huraganu wiceliderami grupy! - Zdjęcie główne

SportW sobotę, 15 listopada na hali ZPO nr3 została rozegrana 7. kolejka II Ligi Piłki Siatkowej. Wówczas na hali drużyny Huraganu pojawił się zespół SKS Hajnówka. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy - 3:0 (25:21, 25:22, 25:15).

Siatkarze Huraganu bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywanym sezonie. Po 7. kolejkach plasują się tuż za liderem, tracąc do niego tylko 1 punkt. Należy jednak pamiętać, że siatkarze KZ AZS UWM II Olsztyn - aktualni liderzy grupy 4 - rozegrali 7 spotkań, natomiast Huragan 6 (w jednym meczu siatkarze Marcina Śliwy pauzowali).

W ostatnio rozgrywanej kolejce Huragan pewnie pokonał drużynę gości 3:0. Pierwszy set Międzyrzeccy siatkarze wygrali 25:21, drugi zakończył się bardzo podobnym wynikiem - 25:22. W secie trzecim gospodarze nie dali już żadnych szans siatkarzom przyjezdnym pokonując ich 25:15.Wszyscy którzy przegapili, bądź chcieliby jeszcze raz obejrzeć spotkanie Huraganu z SKS Hajnówką zapraszamy do udostępnionego przez Marka filmu:
Set 1: 25:21

Set 2: 25:22

Set 3: 25:15

Wyniki 7. kolejki II Ligi Piłki Siatkowej:

Kolejne spotkanie siatkarze Marcina Śliwy rozegrają 22 listopada na wyjeździe. Wówczas ich przeciwnikiem będzie MUKS Huragan Wołomin który z 12 punktami plasuje się na 4 miejscu w tabeli. Mamy nadzieję, że siatkarze wrócą do Międzyrzeca z przypisanymi do swojego konta 3 punktami!