Podwójne mistrzostwo w minisiatkówce dla chłopców z Międzyrzeca

Podwójne mistrzostwo w minisiatkówce dla chłopców z Międzyrzeca - Zdjęcie główne

SportPodwójne Mistrzostwo Powiatu w Minisiatkówce „Trójek” i „Czwórek” chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego.

Mistrzowie Powiatu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, klasa VI siatkarska, rocznik 2003, „Czwórki Siatkarskie” w składzie:

Trener: Sylwester Oksiejuk.

SP-3 Międzyrzec Podlaski „4” w drodze do mistrzostwa pokonały kolejno w setach: 2:0 (25:13,25:0) SP-Wisznice, 2:0 (25:4,25:11) SP-Małaszewicze i 2:0 (25:8,25:12) SP-Rokitno.
Kolejność końcowa „4”:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim,
  2. SP-Małaszewicze,
  3. SP-Rokitno,
  4. SP-Wisznice.
Mistrzowiee Powiatu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, klasa V siatkarska, rocznik 2004, „Trójki Siatkarskie” w składzie:

• Kieruczenko Daniel

SP-3 Międzyrzec Podlaski „3” w drodze do mistrzostwa pokonały kolejno w setach: 2:0 (25:7,25:7) SP-Rokitno, 2:0 (25:9,25:14) SP-Wisznice i 2:0 (25:0,25:11) SP-Zalesie.
Kolejność końcowa „3”:

2. SP-Rokitno,
  3. SP-Zalesie,
Obie międzyrzeckie drużyny wywalczyły Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego za zajęcie 1-ego miejsca w Finale Powiatu Bialskiego Minisiatkówka Chłopców „3” i „4” w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 26 stycznia 2016r. w Międzyrzecu Podlaskim i otrzymały awans do zawodów rejonowych w dniu 10 lutego w SP-nr6 Biała Podlaska. Dziękujemy za otrzymaną pomoc Dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 i Burmistrzowi Miasta Międzyrzeca Podlaskiego.