Marcin Popławski zadebiutował w Huraganie! Mecz przerwała ulewa (ZDJĘCIA)

Opublikowano: Aktualizacja:

SportChoć trener czwartoligowego Huraganu Międzyrzec Podlaski był zgłoszony do składu rezerw międzyrzeckiej drużyny od kilku tygodni, debiut nastąpił dopiero w sobotę. Marcin Popławski wystąpił w meczu Huraganu II Międzyrzec Podlaski z Olimpią Jabłoń. Rozegrał 26 minut, ponieważ właśnie wtedy, ze względu na ulewę, która przeszła nad Międzyrzecem Podlaskim, mecz trzeba było przerwać.

Wynik tego spotkania do 26 minuty to 0:1. Nie jest jeszcze znany termin dokończenia meczu, jednak to Olimpia wznowi go z przewagą jednej bramki. W składzie rezerw, poza trenerem pierwszej drużyny Huraganu, znaleźli się także inni piłkarze na co dzień występujący w czwartej lidze, do których należał m.in. Dionata Tonin czy Igor Belka.

Więcej o sporcie dowiecie się ze Wspólnoty!