Lutnia z otwartą bramą do raju!

Opublikowano: Aktualizacja:

Lutnia z otwartą bramą do raju! - Zdjęcie główne

Wydaje się, że Lutnia nie zmarnuje szansy i wygra ligę. Czy władze klubu zdecydują się na grę w IV lidze? (fot. Gerard Maksymiuk)

Sport Po 24 kolejkach zespół z Piszczaca ma już pięć punktów przewagi nad wiceliderem. Czy Lutnia ponownie zagości na czwartoligowych salonach?

Lutnia wygrała po raz 19. w sezonie. Mateusz Kacik w pierwszym sezonie jako trener drużyny może zanotować duży sukces.

Jego podopieczni nie dali szans ekipie z Czemiernik. Już po kwadransie wygrywali różnicą dwóch goli. Jeszcze lepiej było po zmianie stron, kiedy w ciągu kwadransa dołożyli cztery trafienia. - Szybko strzelone bramki ustawiły spotkanie. Pierwsza połowa była mocno średnia, ale po przerwie daliśmy koncert. Przy wyniku 3:0 było widać, iż goście zrezygnowali z dążenia do pozytywnego rezultatu, a nam nie pozostało nic innego, jak otworzyć worek z bramkami - mówi Kacik.

Lutnia Piszczac - Orzeł Czemierniki 7:0 (2:0)
Bramki: Tuttas 2`, Ramotowski 18`, 55`, Hawryluk 50`, Hołownia 51`, Całka 60`, 74`.
Lutnia: Kasperek (70` Mućko) - Olszewski, Kurowski, Stankiewicz, Hołownia, Całka, Hawryluk, Piszcz (60` Dobosz), Kuczyński, Tuttas, Ramotowski (65` Mackiewicz).
Orzeł: Bocian - Fijałek, Nowacki (60` Sosnowski), Wójcik, Cholewa, Baryła (60` Król), Żuk, Orzechowski (60` Kula), Kaliński (77` Łaskarzewski), Grochowski, Krzeczkowski (70` Pliszka).

Artykuł pochodzi z portalu bialasiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.