Lanie w Szachach. KS Drelów wygrał z Dobryniem (ZDJĘCIA)

SportKS Drelów zwyciężył w jedynym sobotnim meczu bialskiej Klasy A z LZS-em Dobryń 6:0. Przez całe spotkanie zawodnikom towarzyszyły obfite opady deszczu, jednak gospodarzom nie przeszkodziło to w tym, by w pierwszej połowie strzelić dwie bramki, a po przerwie dorzucić jeszcze cztery.

KS Drelów - LZS Dobryń 6:0 (2:0)

Bramki: Kurenda 19', Czumer 21', Wojtczuk 50', Wiraszka 64', Krasucki 69', Kozłowski 88'

KS Drelów: Płodowski (85' Wasiluk) - Wiraszka, Wójcik (46' Ciokalski), Przybyłowski (60' Tomczuk), Gawda (70' Golik), Krasucki, Tkachuk (62' Niciporuk), Kozłowski, Czumer, Wojtczuk (76' Rogulski), Kurenda (66' Skraburski).

LZS Dobryń: T. Andrzejuk - Biernacki (70' Radko), Markiewicz, R. Andrzejuk, Kot (46' Staszuk), Sidoruk (14' Cydejko), Demidziak, Bielecki (46' J. Andrzejuk), Laszuk (46' J. Sterniczuk), Łukaszuk (46' Pastuszewski), Cielecki (82' Sterniczuk).

Żółte kartki: Wiraszka - Cydejko.

Sędziowali: Samorański, Ptasznik.