Juniorzy wygrywają! (też)

Autor: | Zdjęcie: Anna Węgrzyniak

Juniorzy wygrywają! (też) - Zdjęcie główne

SportJuniorzy wygrywają! (też)

W dzisiejszym meczu juniorów nasza drużyna UKS Międzyrzecka Trójka LO Sikorski ograła ASPS Avia Świdnik. Mogli wygrać gładko ale naoglądali się meczu swoich starszych kolegów i również zafundowali nam emocje w trzecim secie.

Wygrana 3:1 niestety przekreśliła szanse na pierwsze miejsce i trzecie z rzędu mistrzostwa województwsa lubelskiego. Gdy w grę wchodzą małe punkty emocje biorą górę. Po dwóch w miarę 'gładkich' setach (25:20, 25:22) i wypracowanej przewadze w trzeciej odsłonie wkradła się nutka nerwów i młodzieńczej fantazji co zaowocowało minimalną wygraną gości (27:29). Ale!

Co się stało? Co się dzieje?

Kto miał wygrać jak nie nasz UKS  Międzyrzecka Trójka LO Sikorski? 25:22! Wynik meczu zadecydował, że Międzyrzec Podlaski będzie gospodarzem 1/8 Mistrzostw Polski (8-10 lutego. 2013 r.).

MVP meczu - Konrad Szaruga (8).

Skład wicemistrzowskiej drużyny Juniorów: Damian Roszkowski (C), Jakub Gontarewicz, Mateusz Stańczuk, Mariusz Ostapowicz, Konrad Kusznieruk, Konrad Szaruga, Artur Młynarczuk, Jakub Siłka, Karol Daniluk, Michał Jabłoński, Marcin Wasiluk (L2), Jakub Czaban (L1). Trener: Marcin Śliwa