Huragan ponownie wiceliderem grupy!

Huragan ponownie wiceliderem grupy! - Zdjęcie główne

SportW sobotę została rozegrana 10 kolejka II Ligi Piłki Siatkowej. Drużyna Marcina Śliwy podejmowała na hali lidera grupy 4 - siatkarzy z Augustowa. Po zaciętym pojedynku gospodarze wygrali spotkanie 3:2 (27:25, 22:25, 25:27, 25:20, 15:11).

W sobotę, 29 października na hali ZPO nr3, KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski podejmował lidera grupy 4 - UKS Centrum Augustów. Mecz był na tyle wyrównany, że w dwóch setach gra toczyła się na przewagi, a do wyłonienia zwycięscy potrzeba było pięciu setów.
Zarówno w 1, jak i w 3 secie gra toczyła się na przewagi. Set 1 zakończył się zwycięstwem Huraganu 27:25, natomiast set 3 takim samym wynikiem, jednak na korzyść gości. W secie 2 siatkarze z Augustowa odnieśli zwycięstwo 25:22 przez co po trzech setach drużyna gości prowadziła 2:1. Podczas rozgrywanego 4 seta, siatkarze Huraganu przebudzili się i nie dali szans przeciwnikom pokonując ich 25:20. Set 5 również należał do siatkarzy Marcina Śliwy którzy wygrali 15:11, a całe spotkanie 3:2 (27:25, 22:25, 25:27, 25:20, 15:11). Dzięki temu zwycięstwu KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski wskoczył na pozycję wicelidera grupy.

W pozostałych meczach, MUKS Huragan Wołomin (drużyna plasująca się tuż pod Międzyrzeckim Huraganem) wygrała na wyjeździe z Czołg AZS UW Warszawa 3:2 (23:25, 25:19, 25:17, 23:25, 15:10) dzięki czemu utrzymała stratę 1 punktu do siatkarzy z Międzyrzeca.
Wicher Wilkasy nadal jest bez punktu i wygranego seta. Tym razem siatkarze z Wilkas polegli na własnej hali z SKS Hajnówka 0:3 (18:25, 20:25, 18:25).

W najbliższą sobotę rozpocznie się II runda spotkań. Wówczas Huragan rozegra mecz na własnej hali z KS AZS UWM II Olsztyn. Więcej informacji na temat zbliżającego się meczu znajdziecie niebawem na naszym portalu!