Huragan dawno tak nie grał, a przegrał

Huragan dawno tak nie grał, a przegrał - Zdjęcie główne

Sport Międzyrzeczanie ponieśli czwartą porażkę w grupie mistrzowskiej. Podopieczni Damiana Panka ulegli 1:2 Kryształowi Werbkowice.

W 12 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Jacek Kozaczyński musiał wyciągać piłkę z siatki po dograniu z boku boiska i strzale z pierwszej piłki z 13 metrów Błażeja Omańskiego. - Miejscowi w pierwszej połowie grali z dużym wiatrem. Nie mogliśmy się przyzwyczaić do takich warunków. Mój zespół prezentował się kiepsko. Po zmianie stron wyglądało to zupełnie inaczej - mówi szkoleniowiec Huraganu.

W 57 minucie wyrównał Paweł Radziszewski, który z bliska dobił strzał Arkadiusza Korolczuka z 22 metrów i obronie bramkarza. Kryształ w końcówce przychylił szalę na swoją korzyść. - Nasz bramkarz źle odbił piłkę. Poszła centra na dziesiąty metr i Stanisław Rybka dopełnił formalności - dodaje.

Kryształ Werbkowice - Huragan Międzyrzec Podlaski 2:1 (1:0)

Bramki: Omański 12', Rybka 88' - Radziszewski 57'.

Huragan: Kozaczyński - Mirończuk. A. Olszewski, Panasiuk, Grochowski, H. Łukanowski, Sz. Łukanowski, Czumer, Weręgowski (88' Kania), Radziszewski.

Żółte kartki: A. Olszewski, Sz. Łukanowski.