Dziewczęta z mistrzostwem

Dziewczęta z mistrzostwem - Zdjęcie główne

SportNie było niespodzianki w finale powiatu bialskiego w siatkówce dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Podopieczne Alicji Bernat zostały rozstawione i czekały na rywalki z eliminacji. Okazały się nimi przedstawicielki Szkoły Podstawowej w Wisznicach. Spotkanie zakończyło się wygraną 2:0 naszych dziewcząt. Rywalki zdobyły odpowiednio 11 i 19 punktów. Na trzecim miejscu zawody zakończyły uczennice z Janowa Podlaskiego, zaś stawkę zamknęły siatkarki z Kodnia.

Mistrzynie powiatu otrzymały puchar starosty powiatu bialskiego i wywalczyły awans do zawodów rejonowych, które 1 kwietnia odbędą się w Białej Podlaskiej.