Cztery sety w spotkaniu Huraganu z MOS Wola Warszawa

Cztery sety w spotkaniu Huraganu z MOS Wola Warszawa - Zdjęcie główne

SportW 15. kolejce II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, KS MOSiR Huragan podejmował na własnym parkiecie siatkarzy MOS Wola Warszawa. Pomimo przegranego pierwszego seta przez gospodarzy, siatkarze Marcina Śliwy zdołali się przełamać, dzięki czemu 3 punkty zostały w Międzyrzecu. Huragan - MOS Wola Warszawa: 3:1 (20:25, 25:18, 25:22, 25:20).

W sobotę, 24 stycznia, na hali ZPO nr3 o godzinie 1800 odbył się mecz pomiędzy Międzyrzeckim Huraganem a siatkarzami MOS Woli Warszawa w ramach 15. kolejki II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.
Set pierwszy rozpoczął się bardzo nerwowo dla gospodarzy. Dodatkowo trener gości zaczął kombinować jeśli chodzi o przepisy, przez co nerwowa gra Huraganu jeszcze bardziej dała im się we znaki. Ostatecznie siatkarze Marcina Śliwy polegli w secie pierwszy 20:25, jednak musieli szybko o tym zapomnieć by narzucić gościom swój styl gry.
W secie drugim gra Huraganu była zdecydowanie lepsza. Świetna zagrywka oraz bardzo dobra gra blokiem sprawiła, że można było dostrzec pewne prowadzenie gospodarzy - 20:10. W końcówce rozgrywanego seta goście zdołali odrobić kilka punktów, jednak nie tyle, aby Międzyrzeccy siatkarze mogli poczuć zagrożenie. Ostatecznie set ten zakończył się pewnym zwycięstwem Huragan 25:18.
Zarówno set trzeci jak i czwarty był kontrolowany przez gospodarzy. Pomimo 3 punktowej przewagi gości w secie trzecim, to siatkarze Huraganu zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając ten set 25:22, natomiast set czwarty 25:20. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem siatkarzy Marcina Śliwy 3:1 (20:25, 25:18, 25:22, 25:20).
Po rozegranym meczu Huragan dopisał do swojego konta 3 punkty. Mimo to sytuacja w grupie się nie zmieniła, Huragan wciąż zajmuje 4 pozycję tracąc do lidera tylko 4 punkty, natomiast do 3 miejsca 2 punkty.

Jak widać, pomiędzy 1 a 4 miejscem jest bardzo mała różnica punktowa dzięki czemu w rozgrywanym sezonie jeszcze wszystko może się zdarzyć.