"Chmielo" z hat-trickiem. Huragan z pięknym otwarciem

Opublikowano: Aktualizacja:

"Chmielo" z hat-trickiem. Huragan z pięknym otwarciem - Zdjęcie główne

Sport Ale wynik zespołu z Międzyrzeca Podlaskiego! Podopieczni Damiana Panka rozbili 5:1 Powiślaka Końskowola, chociaż jako pierwsi stracili gola.

W 41 minucie Sebastian Czarnecki musiał wyjmować piłkę z siatki po rajdzie prawą stroną boiska i strzale Jakuba Prylińskiego. Po chwili wyrównał Mariusz Chmielewski. Napastnik pozyskany z Podlasia Biała Podlaska dobił strzał z bliska po rzucie rożnym Jakuba Magiera i główce Bartłomieja Goździołko, czyli dwóch byłych piłkarzy Lutnii Piszczac.

Na kolejne gole trzeba było poczekać do końcowych minut. Prowadzenie gościom dał "Chmielo", który po kontrze dostał piłkę spod linii końcowej od Karola Grochowskiego i dopełnił formalności. Nie minęło pięć minut, a ten sam gracz skompletował hat-tricka, tym razem uderzając w sytuacji sam na sam w długi róg po asyście Pawła Radziszewskiego.

Nie gorszy chciał być nowy piłkarz Huraganu z Pogoni II Siedlce. Krystian Mikołajewski dwukrotnie finalizował akcje po zagraniach za plecy obrońców. Asysty zaliczyli: Radziszewski i Chmielewski.

Powiślak Końskowola - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:5 (1:1)

Bramki: Pryliński 41' - Chmielewski 44', 72', 76', Mikołajewski 88', 90'.