Bardzo pewny Huragan

Bardzo pewny Huragan - Zdjęcie główne

Sport Międzyrzeczanie wygrali dziesiąty mecz w sezonie, a szósty na obcym terenie. Podopieczni Damiana Panka triumfowali w Lubartowie.

Huragan bardzo szybko cieszył się z pierwszej bramki. Po wrzutce w pole karne Pawła Komara Łukasz Sobolewski głową przelobował Damiana Podleśnego. Dla pomocnika naszych był to pierwszy gol w barwach międzyrzeckiej ekipy. Przed sezonem przyszedł do drużyny z Polonii Warszawa. Kilkanaście minut później podwyższył Paweł Radziszewski, kończąc na raty dwójkową akcję z Mariuszem Chmielewskim. Za pierwszym razem próbę "Peji" odbił golkiper, który w przeszłości występował w Ekstraklasie, ale wobec dobitki pod poprzeczkę nie miał żadnych szans. Niedługo po przerwie na 3:0 trafił Alan Olszewski. Kapitan Huraganu głową w długi róg sfinalizował dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry Komara.

Lewart Lubartów - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 (0:2)

Bramki: Sobolewski 6', Radziszewski 23', Olszewski 52'.