Awans w Białej Podlaskiej

Awans w Białej Podlaskiej - Zdjęcie główne

SportMłodziczki UKS Międzyrzeckiej Trójki trzeci turniej mistrzostw województwa mogą zaliczyć na plus.

Pierwszy zespół w II lidze wywalczył 9. pozycję, uzyskując wyższe rozstawienie w grupie I ligi na czwarty turniej, który w najbliższy weekend odbędzie się w Krasnymstawie. Podopieczne Mariana Mikołajczuka w półfinale pokonały 2:0 Tempo Chełm, zaś w finale również bez straty seta Remis II Świdnik. Wyróżniającymi się postaciami były: Weronika Dybczak i Dominika Strep.

Z kolei druga drużyna Trójki wywalczyła 16. miejsce. Zespół Wojciecha Więckowskiego w półfinale uległ 0:2 Szóstce IV Biała Podlaska, zaś w starciu o w/w lokatę pokonał 2:1 Tomasovię III Tomaszów Lubelski. Na słowa wyróżnienia zasłużyły: Oliwia Szymona i Alicja Więckowska.