Jak nie chlewnia, to ubojnia albo kurnik

kultura MIĘDZYRZEC PODLASKI: Chlewnie, kurniki, ubojnie chcą budować bądź rozbudowywać inwestorzy na terenie gminy Międzyrzec. Urząd Gminy zarzucony jest wnioskami dotyczącymi wydania odpowiednich dokumentów.

red.

Opublikowano: 3 grudnia 2019 08:43 | Aktualizacja: 3 grudnia 2019 08:43

Podczas sesji Rady Gminy 31 października wójt Krzysztof Adamowicz poinformował o wszczętych lub zakończonych postępowaniach dotyczących inwestycji, które mogą być uciążliwe dla mieszkańców. W ramce prezentujemy spis inwestycji, wobec których są prowadzone postępowania lub zostały zakończone w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Zaprezentowany rejestr to efekt dyskusji, jakie toczyły się wśród mieszkańców w związku z informacjami o inwestycjach mogących mieć negatywny wpływ na otoczenie. Mieszkańcy dawali do zrozumienia, że dostęp do tego typu informacji jest niewystarczający. Także jedna z radnych Ewa Zaniewicz była oburzona faktem, że Rada nie jest w sposób wystarczający zapoznawana ze stanem postępowań dotyczących m.in. kurników, chlewni czy farm fotowoltaicznych.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.