Teraz
+30°
Główna
Najnowsze
Logowanie
12:00
+31°
15:00
Orlęta na plus. Za tydzień przyjedzie potentat
Krykun chciał podać, a zdobył gola w nowych barwach (wideo)
Oleksiuk: Chcemy utrzymania młodym składem
Agrotex z bombą transferową! Zmorzyński ma do dyspozycji "Bulwę" To się dzieje naprawdę. Agrotex Milanów ma nowego zawodnikiem. (...)
Środkowy pomocnik wychowany w Sportingu. Oto nowy piłkarz Górnika Ma 28 lat, gra na pozycji środkowego pomocnika, a piłkarskie umiejętności zdobywał w jednej z najlepszych piłkarskich akademii świata. Co ciekawe, ostatnio grał w Bahrajnie. Pierwszoligowy Górnik Łęczna ma nowego piłkarza. (...)
Syryjczyk wraca na ławkę. Kogo poprowadzi? Po intensywnych rozmowach i analizach zarząd GLKS-u Rokitno zdecydował się powierzyć stery drużyny Jackowi Syryjczykowi - szkoleniowcowi doskonale znanemu w piłkarskim środowisku regionu. (...)
"Nestor" bierze gwizdek, kartki i rusza do Stalowej! Przed Arkadiuszem Nestorowiczem kolejny sezon w karierze sędziowskiej. Już w piątek poprowadzi pierwsze zmagania w nowym sezonie na arenie zmagań centralnych. (...)
Kibice na meczu Dynamo - Hamrun na Arenie [ZDJĘCIA] W ramach 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Dynamo Kijów podejmowało na Motor Arenie Lublin mistrza Malty - Hamrun Spartans. Mecz z wysokości trybun oglądało ponad dwa tysiące ludzi, w tym pokaźna grupa fanów gości. (...)
Orlęta II bez "Okręgówki"! Drugi zespół z Radzynia Podlaskiego znika z piłkarskiej mapy. (...)
Na transferze Jana Bednarka do FC Porto zarobi też Górnik Łęczna FC Porto wykupiło z angielskiego Southampton FC Jana Bednarka za 7,5 mln euro. Ze względu na to, że w przeszłości środkowy obrońca spędził sezon w Górniku Łęczna, pieniądze otrzyma też klub z Lubelszczyzny. (...)
Marek Samociuk w finale Grand Prix RIZIN! Marek Samociuk, 29-letni zawodnik mieszkający w Białej Podlaskiej, awansował do finału prestiżowego Grand Prix wagi ciężkiej organizacji RIZIN. (...)
Górnik grał na Stadionie Śląskim z Ruchem. Gol Śpiączki W 2. kolejce Betclic 1. Ligi zielono-czarni zmierzyli się na Stadionie Śląskim z Ruchem. Po złym starcie sezonu, czyli wysokiej porażce z Polonią Bytom na własnym stadionie, łęcznianie chcieli zapunktować. To się nie udało. Gola "debiutanckiego" strzelił za to Bartosz (...)
Dużo grania szczypiornistów Piłkarze ręczni AZS-u AWF Biała Podlaska kolejny sezon spędzą w Lidze Centralnej. Poznaliśmy plany przygotowawcze się do nadchodzących rozgrywek. (...)
"Adi" na dłużej w Podlasiu! Przedstawiciele Podlasia Biała Podlaska ogłosili, że 19-letni napastnik Adrian Wnuk pozostanie w drużynie na kolejny sezon. (...)
Występował w Górniku, teraz zagra w europejskich pucharach. W drużynie Pavola Stano Chorwacki napastnik reprezentował barwy Górnika przez dwa sezony na poziomie Betclic 1. Ligi. Kilka tygodni temu odszedł z łęczyńskiego klubu i znalazł już nową pracę. Zagra w eliminacjach europejskich pucharów w drużynie Pavola Stano, byłego trenera zielono-czarnych. (...)
Były obrońca Górnika znalazł nowy klub. W piątej lidze Grał dla Górnika przez ponad trzy sezony, również w ekstraklasie. Teraz doświadczony obrońca będzie występował na piątym poziomie rozgrywkowym w swojej ojczyźnie. (...)
Huragan z nowym trenerem! Marcin Popławski nie jest już szkoleniowcem Huraganu Międzyrzec Podlaski. (...)
Grasz w tenisa? Zagraj w Stężycy Do 24 lipca można zgłosić chęć udziału w turnieju tenisa ziemnego. (...)
To nie tak miało wyglądać. Zimny prysznic dla Górnika od Polonii Wysoka porażka Górnika na inaugurację Betclic 1. Ligi. Zielono-czarni przegrali na swoim boisku różnicą trzech goli z beniaminkiem z Bytomia. (...)
Szczepaniak z debiutem w I lidze Zawodnik pochodzący z Adamowa zaliczył debiut w nowym klubie. (...)
Protest na drodze krajowej w naszym regionie
Dramat nad Zalewem Zemborzyckim
Mieszkańcy dostali alert RCB
Jaś ma 6 lat i wciąż walczy o życie. Potrzebna pilna operacj...