Teraz
+18°
Główna
Najnowsze
Logowanie
06:00
+20°
09:00
+26°
Górnik wypunktowany przez faworyta. Coraz trudniejsza sytuac...
Włodzimierz Lisiewicz ma nowy klub. Zagra w "Okręgówce"
Michał Tusz z funkcją w Huraganie. Powodzenia!
Tak blisko... Były napastnik Górnika zabrał łęcznianom wygraną w ostatniej akcji "Górnicy" już dopisywali sobie do swojego dorobku drugi z rzędu komplet punktów, gdy w ostatniej akcji piątkowego meczu w Siedlcach gola strzelił im Karol Podliński, były napastnik właśnie zielono-czarnych. Łęcznianie wrócili do domów z wielkim niedosytem. (...)
Wisła Puławy nad przepaścią! Klub ukarany surowymi sankcjami Wisła Puławy obecnie występująca w Klasie Okręgowej stoi przed poważnym kryzysem kadrowym. (...)
Nowy napastnik w Górniku. Król strzelców poprzedniego sezonu Jeszcze w poprzednim sezonie był najskuteczniejszym piłkarzem w swojej lidze. Teraz ma zapewnić bramki Górnikowi Łęczna w Betclic 1. Lidze. (...)
Górnik ma obrońcę w miejsce kontuzjowanego Bednarczyka. Imponujące zachowanie klubu Po fatalnej kontuzji Jakuba Bednarczyka trener Jurij Szatałow znalazł się w trudnej sytuacji - z zespołu wypadł mu piłkarz, od którego zaczynał ustalanie składu. Dlatego klub w ostatniej chwili pozyskał nowego defensora. Tymczasem zielono-czarni pokazali klasę, wyciągając rękę do zawodnika, (...)
Górnik wreszcie się przełamał i już nie jest ostatni w lidze! Debiutancki gol Nareszcie! - to najlepsze, zwięzłe podsumowanie piątkowego meczu Górnika. Łęcznianie w 22. kolejce Betclic 1. Ligi wygrali na swoim stadionie z GKS-em Tychy. Dla zielono-czarnych to dopiero drugie, bardzo długo wyczekiwane, zwycięstwo w tym sezonie. O losach rywalizacji zadecydował jeden (...)
Samochody z Chin nie wjechały do Polski Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Oddziału Celnego w Małaszewiczach zablokowali wprowadzenie do obrotu w Polsce 15 samochodów pochodzących z Chin. (...)
Wynik uratowany po akcji rezerwowych i prezencie od Gostomskiego. Górnik grał ze Stalą To był mecz z serii tych za sześć punktów. Ostatni w tabeli Betclic 1. Ligi piłkarze Górnika Łęczna podejmowali przedostatnią Stal Mielec. Po piątkowym starciu nikt chyba nie jest jednak usatysfakcjonowany. (...)
Nasza zawodniczka już dziś na Olimpiadzie Mocno ściskamy kciuki i zerkamy w stronę Włoch. We wtorek na zimowych Igrzyskach Olimpijskich, drugi występ jedynego sportowca z Lubelszczyzny i zawodniczki z Ziemi Zamojskiej. Monika Skinder o godzinie 9:15 rozpoczyna kwalifikacje sprintu indywidualnego techniką klasyczną w biegach narciarskich. (...)
Powołania dla graczy Huraganu Międzyrzec Podlaski i KS Drelów Młodzi piłkarze Huraganu i KS Drelów w reprezentacji Lubelskiego ZPN U13! (...)
Reprezentacja wraca do Lublina. Zagrają z Niemcami Po pięciu latach przerwy na Motor Lublin Arenie znów odbędzie się mecz młodzieżowej reprezentacji Polski. W ostatnim dniu marca biało-czerwoni zmierzą się na lubelskim stadionie z kadrą narodową Niemiec. (...)
Zmiana we władzach Górnika Łęczna. Wiceprezes odwołany Prawie dziewięć lat na stanowisku wiceprezesa i koniec. Rada Nadzorcza Górnik Łęczna SA podjęła decyzję o odwołaniu członka Zarządu klubu. (...)
Legenda lubelskiego sportu ogłosiła termin końca kariery Złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, trzykrotna mistrzyni świata oraz rekordzistka globu we wspinaczce sportowej na czas poinformowała, że nadchodzący sezon będzie dla niej ostatnim w roli zawodniczki. - Chcę go zakończyć w najlepszy możliwy sposób - zapowiada Aleksandra Mirosł (...)
Był objawieniem ekstraklasy, teraz trafił do Górnika. Ostatnio grał w Albanii Kilka sezonów temu prezentował się świetnie w ekstraklasie, grając w barwach Cracovii. Później był piłkarzem m.in. mistrza Polski. Jego karierę wyhamowała jednak kontuzja, ostatnio występował w Albanii, a teraz ma się odbudować w Łęcznej. Klub pożegnał natomiast młodego Hiszpana. (...)
Co za mecz! Bogdanka LUK walczyła do samego końca w Lidze Mistrzów Absolutny rollercoaster emocji zaproponowali fanom siatkarze Bogdanki LUK Lublin w meczu Ligi Mistrzów z Knack Roeselare. Przegrywali 0:2 i doprowadzili w nim do piątego seta. (...)
Szymański we Francji. Kosztował 40 milionów złotych! Sebastian Szymański został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Stade Rennais FC. Wychowanek TOP-u 54 Biała Podlaska podpisał z francuskim klubem kontrakt obowiązujący do 2029 roku, a Rennes zapłaciło za reprezentanta Polski 9,5 miliona euro, czyli około 40 milionów złotych. Tym (...)
Grał w Legii, pochodzi z naszego regionu. Środkowy obrońca w Górniku Pierwszoligowy klub z Łęcznej sięga po ciekawego zawodnika z niezłym CV. Chodzi o 27-letniego środkowego obrońcę, który jednak jesienią był bez klubu. Czy odbuduje swoją karierę w Górniku? (...)
Co dalej z Sawickim zawieszonym za doping? Siatkarz Bogdanki LUK walczy W maju 2025 roku w organizmie Mikołaja Sawickiego wykryto niedozwoloną substancję. Siatkarz Bogdanki LUK Lublin próbuje udowodnić swoją niewinność. (...)
Wypożyczalnia „Pod Sterem” z nowym sprzętem! Otwarcie już ju...
Udar mózgu uderza w 12 milionów osób rocznie. Lubelski USK N...
Wypadek z udziałem 9-latki na hulajnodze.
Piątka na piątek czyli nasz przegląd tygodnia: Ile trzeba cz...