Tegoroczne Dożynki Gminy Międzyrzec Podlaski zostały zaplanowane na niedzielę, 23 sierpnia.
Wydarzenie to będzie miało miejsce w miejscowości Zaścianki. To właśnie tam, na wyznaczonym placu dożynkowym, zgromadzą się mieszkańcy z całej gminy, aby wziąć udział w głównych obchodach tego wyjątkowego święta.
Za organizację tegorocznego wydarzenia w Zaściankach odpowiadają wspólnie Gmina Międzyrzec Podlaski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim. Choć do wielkiego święta rolników pozostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz zapisać datę 23 sierpnia w swoim kalendarzu.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.