Wiktoria i Oliwia Krasuskie. Z nimi nie zadzieraj! (zdjęcia)

Informacje międzyrzeckieZawodniczki SKS Bushido Międzyrzec Podlaski wystartowały w IKO Polish Open w Ostródzie. Podopieczne Cezarego Koteckiego wróciły z sukcesami.

Oliwia Krasuska wywalczyła pierwsze miejsce w kumite (10-12 lat, +40 kg). 12-latka wygrała trzy walki przed czasem. Po raz pierwszy startowała w wyższej kategorii wagowej.
Z kolei Wiktoria Krasuska triumfowała w kumite (14-15 lat, 50 kg) oraz zajęła trzecie miejsce w kata wśród juniorek młodszych. 15-latka zakończyła trzy walki nokautem i cieszyła się ze zwycięstw przed czasem. W kata startowało 17 osób. Nasza zawodniczka stanęła na najniższym stopniu podium.
Siostry startowały w Ostródzie pod okiem mamy Magdy Krasuskiej, która również trenuje karate oraz kontroluje rozwój swoich pociech.