UKS Trójka Międzyrzec przegrała z Arką Chełm

UKS Trójka Międzyrzec przegrała z Arką Chełm - Zdjęcie główne

Informacje międzyrzeckie Siatkarze Trójki Międzyrzec Podlaski wrócili z Chełma bez żadnego punktu, choć ten był naprawdę blisko. Podopieczni Marcina Śliwy urwali jednak seta liderowi, którego bilans setowy do meczu z Trójką przedstawiał się w stosunku 21:1. Już w sobotę Międzyrzeczanie zmierzą się ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Początek spotkania o godzinie 18:00 w hali przy Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

Tak, jak tydzień przed spotkaniem powiedział trener Trójki, Marcin Śliwa, jego siatkarze są w stanie przeciwstawić się każdemu rywalowi, nawet temu z Chełma. Pierwszy set nie wskazywał na sprawienie sensacji, jednak dwa kolejne mogły napsuć krwi zawodnikom Arki. Drugiego seta Trójka wygrała, a w trzecim przez długi czas prowadziła. Ostatecznia przegrała tę partię na przewagi - 24:26. Czwarta odsłona okazała się być ostatnią. Siatkarze prowadzeni przez Śliwę ulegli 15:25, a w całym meczu 1:3. Kolejny pojedynek to starcie z wiceliderem - Spartą Grodzisk Mazowiecki. Początek spotkania w sobotę, o godzinie 18:00.

Arka Chełm - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:1 (25:18, 23:25, 26:24, 25:15)

Pozostałe spotkania 8. kolejki

1. AZS UWM Olsztyn - SMS PZPS II Spała 2:3 (27:25, 23:25, 17:25, 25:14, 8:15)
  2. Lechia II Tomaszów Mazowiecki - Czarni Rząśnia 3:1 (25:23, 19:25, 25:21, 25:22)
  3. Sparta Grodzisk Mazowiecki - Centrum Augustów 3:0 (25:14, 25:17, 25:21)
  4. Metro Warszawa - Camper Wyszków 3:1 (20:25, 25:17, 25:22, 25:23)
  5. MOS Wola Warszawa - KKS Kozienice 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)