Pierwszy punkt w nowym roku Trójki Międzyrzec Podlaski

Pierwszy punkt w nowym roku Trójki Międzyrzec Podlaski - Zdjęcie główne

Informacje międzyrzeckie Trójka Międzyrzec Podlaski przegrała w pierwszym meczu w 2023 roku. Dzień po święcie Trzech Króli spotkali się w wyjazdowym meczu z Camperem Wyszków. Ostatnie starcie obu zespołów zakończyło się zwycięstwem Trójki 3:2. Tym razem gracze Marcina Śliwy znów musieli walczyć przez pięć setów, jednak teraz to przeciwnicy okazali się lepsi.

Pierwszy set zakończył się gładkim zwycięstwem gospodarzy, którzy wygrali 25:17. W drugim secie to międzyrzeczanie zachowali chłodną głowę w końcówce i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trzecia partia to ponownie zwycięstwo naszych siatkarzy, tym razem do 18. Dwie ostatnie konfrontacje dość wyraźnie wygrał jednak zespół z Wyszkowa i to ostatecznie zawodnicy z województwa mazowieckiego mieli więcej powodów do radości. Nie zmienia to jednak faktu, że Trójka przełamała niejako złą passę i zdobyła kolejny punkt do ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie Trójka rozegra już w przyszły weekend. Ich przeciwnikami będą zawodnicy Centrum Augustów, którzy obecnie znajdują się na siódmym miejscu. Spotkanie odbędzie się w sobotę w hali Szkoły Podstawowej nr 3 o godzinie 18:00.

Camper Wyszków - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:2 (25:17, 25:27, 18:25, 25:18, 15:8)

Pozostałe wyniki 13. kolejki:

• Centrum Augustów - AZS UWM Olsztyn 3:0 (26:24, 25:21, 25:11)
  • KKS Kozienice - Czarni Rząśnia 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
  • MOS Wola Warszawa - SMS PZPS II Spała 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:18)
  • Metro Warszawa - Lechia II Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:17, 26:24, 25:17)
  • Sparta Grodzisk Mazowiecki - Arka Chełm 2:3 (24:26, 25:17, 24:26, 25:21, 13:15)