Trójka przegrywa z Lechią II Tomaszów Mazowiecki. Pięknie tylko w pierwszym secie (ZDJĘCIA)

Informacje międzyrzeckie Trójka Międzyrzec Podlaski przegrała w sobotnim meczu z Lechią II Tomaszów Mazowiecki 1:3. Zawodnicy Marcina Śliwy wygrali jedynie pierwszego seta na przewagi, by kolejne trzy przegrać (18:25, 24:26, 19:25). W przyszłym tygodniu międzyrzeczanie udadzą się do Chełma, by zmierzyć się z liderującą Arką.

Siatkarze z Międzyrzeca Podlaskiego w pierwszym secie wrócili z dalekiej podróży, odwracając losy tej potyczki i odrabiając 7-punktową stratę. Drugi set to od samego początku dominacja gości, którzy pozwolili gospodarzom na ugranie 18 punktów. Kolejna odsłona to przez długi czas kilkupunktowa przewaga Trójki, którą młodzi zawodnicy z Tomaszowa Mazowieckiego potrafili skutecznie odrobić i wygrać tę partię na przewagi. Ostatni set przez długi czas zapowiadał się na walkę punkt za punkt. W końcówce błędy przytrafiły się jednak drużynie z Międzyrzeca Podlaskiego, która dała odskoczyć gościom na kilka punktów i ustalić wynik spotkania na 1:3. W najbliższy weekend Trójka zmierzy się na wyjeździe z Arką Chełm, która dziś bez najmniejszych problemów pokonała Centrum Augustów 3:0.

Trójka Międzyrzec Podlaski - Lechia II Tomaszów Mazowiecki 1:3 (29:27, 18:25, 24:26, 19:25)

Trójka: Jankuniec, Lechowski, Jesień, Klepacz, Leppert, Kołodziej (libero) oraz D. Szaniawski, M. Szaniawski, Nowacki, Dembowski, Sobieszczak, Jurkowski.

Więcej o spotkaniu przeczytasz w najbliższym wydaniu Wspólnoty Międzyrzeckiej. Zapraszamy do kiosków!