reklama

Nowe władze Huraganu wybrane! Znamy zarząd na kadencję 2026-2030

Opublikowano:
Autor:

Nowe władze Huraganu wybrane! Znamy zarząd na kadencję 2026-2030 - Zdjęcie główne
Autor: Huragan Międzyrzec Podlaski

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje międzyrzeckieKoniec lutego przyniósł niezwykle ważne rozstrzygnięcia dla przyszłości lokalnego sportu. Klub Huragan Międzyrzec Podlaski ma już nowe władze, które poprowadzą go przez najbliższe cztery lata. Na czele zarządu stanął Gabriel Urbaniuk.
reklama

W miniony wtorek, 24 lutego, w sali konferencyjnej przy ul. Pszennej 3 odbyło się nadzwyczajne walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Głównym punktem obrad, po podsumowaniu dotychczasowej działalności, był wybór osób, które wezmą na swoje barki odpowiedzialność za klub w latach 2026-2030.

Decyzją zgromadzonych wyłoniono czteroosobowy skład zarządu, który łączy w sobie pasję do sportu i chęć do działania na rzecz lokalnej społeczności.

Oto zespół, który pokieruje Huraganem Międzyrzec Podlaski w nowej kadencji:

  • Prezes Zarządu: Gabriel Urbaniuk
  • Wiceprezes: Marcin Kazimierczak
  • Sekretarz: Leszek Sójka
  • Skarbnik: Artur Kwaśniewski
reklama

 

Przed nowym zarządem stoi szereg wyzwań – od dbania o stabilność finansową klubu i rozwój infrastruktury, po organizację szkoleń młodzieży i walkę o jak najwyższe cele sportowe pierwszej drużyny

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo