Reklama

Reklama

Międzyrzec Podlaski: Zaproszenie na debatę o środowisku

Opublikowano:
Autor:

Międzyrzec Podlaski: Zaproszenie na debatę o środowisku - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje międzyrzeckie Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego oraz przedstawiciele Europejskiego Forum Odpowiedzialności Ekologicznej zapraszają już w najbliższy poniedziałek na debatę dotyczącą środowiska. Spotkanie o nazwie „Firma i Gmina Bliska Środowisku” odbędzie się 28 listopada o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Reklama

Program debaty ,,Firma i Gmina Bliska Środowisku - w dobie zmian klimatycznych i energetycznych następujących w Lubelszczyźnie'':

13.00 – Otwarcie (Burmistrz Zbigniew Kot, Prezes Stowarzyszenia EFOE oraz Dyrektor EFOE)

13.05 - 13.30 Firma Bliska Środowisku, korzyści, bezpieczeństwo, rozwój w dobie kryzysu energetycznego − prelegent dr Karolina Pałczyńska oraz Dariusz Baran (EFOE)

13.35 - 13.55 Alternatywy dla czarnej energii w województwie Lubelskim oraz ich wpływ na odbiorcę końcowego jakim jest przedsiębiorstwo czy gmina − prelegent prof. dr hab. inż. Jacek Czerwiński Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej

14.00-14.20 Problemy przedsiębiorców wynikające z inflacji, wysokich cen energii elektrycznej i cieplnej, sposoby radzenia sobie z kryzysem − prelegent Stanisław Żmijan

14.25-14.45 Jakość powietrza w Lubelszczyźnie na tle Polski − prelegent Bożena Lisowska, radna woj. lubelskiego, członek Rady Działalności Pożytku Publicznego przy Premierze Rzeczpospolitej Polskiej

14.50 - 15.10 Zielone finansowe wsparcie dla przedsiębiorców od Banków i funduszy RPO − prelegenci przedstawiciele banków oferujący preferencyjne kredyty na działania proekologiczne, przedstawiciele departamentu zarządzania regionalnym programem operacyjnym woj. lubelskiego

15.15 networking & coffee, We Connect Business, keeping the balance between ecology and business

Czym jest EFOE?
Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej to stowarzyszenie, którego misją jest pogłębianie świadomości ekologicznej społeczeństwa na rzecz ochrony planety i przyszłych pokoleń. Zadania realizowane przez EFOE ukierunkowane są na rozpowszechnianie informacji, metod i technik w zakresie ochrony i poprawy jakości środowiska naturalnego w odniesieniu do strategii ekologicznych podmiotów.

EFOE prowadzi program „Firma Bliska Środowisku”, dzięki któremu promowane są firmy realizujące wymagania legislacyjne w zakresie prawa ochrony środowiska i osiągające wyróżniający je efekt ekologiczny. W lipcu tego roku uruchomiła także program „Gmina Bliska Środowisku”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy