LO Sikorski oraz LO Wisznice triumfowali w finale powiatu w piłce ręcznej (ZDJĘCIA)

Informacje międzyrzeckie Za nami finał powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Turniej odbywał się w jednym czasie, a gospodarzem w tym roku było Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim.

W zmaganiach dziewcząt udział wzięły jedynie dwie drużyny. Minimalnie lepsze od zawodniczek z LO w Międzyrzecu Podlaskim okazały się przeciwniczki z Wisznic, które zwyciężyły 7:5.

Finał dziewcząt:

LO Wisznice - LO Międzyrzec 7:5

Dużo więcej zespołów mieliśmy okazję obejrzeć w rywalizacji panów. Tutaj rozgrywki zostały podzielone najpierw na dwie grupy, by później zwycięzcy zmierzyli się w finale, a drużyny z drugich miejsc w meczu o trzecie miejsce. Po dość jednostronnym spotkaniu w meczu o najniższy stopień podium zwyciężyli szczypiorniści z Zespołu Szkół Ekonomicznych. Pokonali międzyrzecką "Zawodówkę" 7:2. W finale, choć nie bez początkowych problemów, zwyciężyli podopieczni Kamila Korniluka z "Sikorskiego", którzy pokonali szkołę średnią z Leśnej Podlaskiej 11:7.
Najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz przepustkę do finału rejonowego, a wszystkie zespoły pamiątkowe dyplomy.