Strażacy z OSP Śródmieście przeszkolili podopiecznych WTZ W piątek, 12 czerwca, w Warsztatach Terapii Zajęciowej (WTZ) prowadzonych przez Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie. Placówkę odwiedzili druhowie z OSP KSRG Śródmieście, aby przeprowadzić dla kadry i uczestników specjalistyczne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. (...)
Strażacy z OSP Śródmieście przeszkolili podopiecznych WTZ W piątek, 12 czerwca, w Warsztatach Terapii Zajęciowej (WTZ) prowadzonych przez Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych (...)